Wóz paszowy – najlepszy od ZAMET = FIDER

Z pewnością nie jeden rolnik chciałby zakupić dla siebie odpowiedni sprzęt rolniczy. Każdy posiadający małe, średnie, bądź wielkie gospodarstwo rolne powinien zastanowić się nad tym, aby zakupić odpowiedni sprzęt rolniczy. Z pomocą przychodzą nam różnego rodzaju ogłoszenia w internecie oraz adresy witryn internetowych, na których znajdziemy różnego rodzaju oferty dotyczące maszyn rolniczych. Z dobrym pomysłem przychodzi nam firma ZAMET, która posiada bogatą ofertę w wozy paszowe oraz inne maszyny rolnicze. Paszowóz firmy ZAMET (wóz paszowy FIDER) charakteryzuje się przede wszystkim tym, że posiada możliwość karmienia od kilkunastu do niemal stu krów.

Nie szukaj więcej, wóz paszowy FIDER – nie mylić z EUROMILK

Firma ZAMET posiada w swojej ofercie nie tylko paszowozy, lecz inne maszyny rolnicze. Są to między innymi rozrzutniki, ścielarki, przyczepy skorupowe, wozy asenizacyjne, przyczepy samo załadowcze. Firma ta posiada usługę, dzięki której można dokonać serwisu maszyn oraz części eksploatacyjnych. Korporacja ZAMET ma do zaoferowania wozy jedno ślimakowe oraz wozy kilku ślimakowe. Budowa paszowozów FIDER charakteryzuje się następująco. Górna budowa maszyny posiada rurę antywysypową, kosz, kontra nóż, zbiornik oleju w przekładni planetarnej, siłownik hydrauliczny do otwierania drzwi wysypowych, platformę inspekcyjną, czytnik wagi, hydromotor o napędzie taśmowym, drzwi wysypowe, mocowanie ślimaka do przekładni planetarnej, sprzęgło hydromotoru, przenośnik taśmowy, elektryczną zmianę biegów, ślimak, noże, przekładnie planetarną, wałek łączący przekładnie planetarną z przekładnią dwubiegową, wałek łączący między wozem paszowym a ciągnikiem (może być szerokokątny lub wzmacniany). Posiada również wskaźnik biegów oraz przekładnie redukcyjną dwu lub jednobiegową. Dolna budowa zbudowana jest ze zderzaka, oświetlenia, mocowania kosza do sensora, sensora wagi, układu jezdnego, ramy, stopy łamanej oraz podnośnika, stopy stałej, zaczepu oczkowego, który jest obrotowy oraz regulowany, wspornika wałka oraz mocowania przekładni redukcyjnej.

wozy paszowe paszowóz

Wozy paszowe od ZAMET to jedyny słuszny wybór!

Wozy paszowe z serii EVO 8 charakteryzują się następującą specyfikacją techniczną. Typ EVO 8M cechuje się następującymi wymiarami wozu. Jego wysokość to dwa tysiące sześćdziesiąt milimetrów, jego szerokość to dwa tysiące trzysta milimetrów, a jego długość wynosi cztery tysiące dwieście milimetrów. Posiada on pojemność, która wynosi osiem metrów sześciennych oraz posiada siedem noży tnących. Jego wyposażenie to: waga elektroniczna, która nazywa się Digi Star; stopa podporowa, która jest regulowana mechanicznie; drzwi wysypowe boczne (z prawej lub lewej strony) lub tylne; koła o rozmiarze 10,5×15 22PR; rura przeciw wysypowa; kontra noże mechaniczne o ilości dwóch sztuk; platforma oraz przekładnia planetarna. Za dopłatą producent tej maszyny rolniczej może nam zaoferować dodatkowe opcje wyładunku, są to między innymi: transporter poprzeczny z przodu wozu, który jest sterowany elektro wyłącznikami. Jego długość taśmy wynosi od jeden i sześć metra do jeden i osiem metra.

wóz paszowy paszowó wozy paszowe

Kolejnym dodatkiem, który producent nam może zaoferować to transporter poprzeczny z tyłu wozu, który jest sterowany elektro wyłącznikami, oraz posiada długość taśmy od jeden i sześć metra do jeden i osiem metra. Wóz paszowy może jeszcze mieć dodatkowo zaimplementowane następujące elementy: dodatkowe drzwi lewe sterowane elektro wyłącznikami; dodatkowe drzwi prawe sterowane elektro wyłącznikami, dodatkowe drzwi narożnikowe, które są sterowanie elektro wyłącznikami; dodatkowe drzwi tylne sterowane elektro wyłącznikami, przenośnik wzdłużny o wielkości od jednego metra do jednego i dziewięćdziesięciu pięciu metra, który jest sterowany elektro wyłącznikami; wysyp TMR jednocześnie na dwie strony paszowozu. Kolejnym dodatkiem są opcje systemu ważenia, są to między innymi: waga EZ 2400V z pilotem; waga EZ 3600V; TMR Tracker Lite + waga EZ3600V oraz TMR Tracker Pro + Waga EZ 3600V. Producent ma również do zaoferowania inne opcje, są to między innymi: hamulce; zderzak; światła; elektryczna zmiana biegów; koła z oponami, które posiadają podwyższoną wytrzymałość o wymiarach 30×11,5×14,5 (z dopłatą); koła z oponami nisko profilowymi, które obniżają wóz o czterdzieści milimetrów i posiadają wymiary 28×12,5×15 (za dopłatą); koła z oponami szerokimi, tak zwane bliźniaki o wymiarach 215×75 (cztery sztuki), oczywiście za dopłatą; magnes do wychwytywania elementów stalowych; kontra nóż hydrauliczny (jedna sztuka); kontra noże hydrauliczne (dwie sztuki); wałek szerokokątny oraz zaczep górny. Jak widzimy, oferta tej firmy jest bardzo bogata, pomimo, że musimy dopłacić za opcje dodatkowe, to ta oferta wydaje się bardzo ciekawa dla rolników posiadających swoje gospodarstwo rolne. Jeżeli chciałbyś dokonać zakupu, któregoś z modeli wozów paszowych firmy ZAMET, to z pewnością powinieneś wejść na ich stronę, bowiem oferta przedstawiona dla wszystkich osób jest na pewno atrakcyjna. Nie zwlekaj, tylko wpisz w wyszukiwarce nazwę firmy i wejdź na ich stronę internetową, z pewnością się nie zawiedziesz, bowiem są ciekawe promocje.Wóz paszowy – na pewno Ci się przyda.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*
Website